< 1 min

Wydarzenia branżowe: agro-spożywcze

Gdzie bywać, aby rozumieć naszą branżę? Jakie wydarzenia są cenne?

Jak co roku, odwiedziłem Narodowe Wyzwania w Rolnictwie. Konferencja organizowana przez redakcję „Farmera” to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w kalendarzu rolniczym.

Byłem także na Forum Rynku Spożywczego i Handlu. To największa konferencja poświęcona sektorowi spożywczemu, handlowemu i HoReCa w Polsce.

Zobacz także: Food Tweetup

Kto za tym stoi?

Marcin Jezierski

Marcin Jezierski

Posiada 17-letnie doświadczenie z pogranicza public relations, social media oraz content marketingu. Współpracował z takimi firmami jak Cedrob, SuperDrob. Pasjonat digital marketingu oraz pasjonat nowych technologii.

Łukasz Zając

Łukasz Zając

Ekspert ds. komunikacji biznesowej rozumiejący sektor spożywczy. Socjolog. Od 6 lat związany z branżą mięsną oraz owoców morza (od 2019). Autor książki „Po co jest PR?”. Twórca Food Tweetup-u. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations i Trend House. Wspiera marki i instytucje poprzez agencję Zając PR.

Zapisz się do newslettera

Raz w miesiącu dostarczamy zestaw konkretnych rozwiązań dla wybranego obszaru (logistyka, HORECA, produkcja).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach wysyłki newslettera. Administratorem danych osobowych będzie firma „Digital Now Marcin Niewęgłowski” NIP 852-23-74-376. Mam prawo żądania dostępu do swoich danych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę.

Czytają nas przestawiciele takich firm jak: Credit Agricole, Santander, Foodtech, Bayer, PKO BP.

Masz pytanie, pomysł, uwagi?

Napisz do nas!

Jeśli jednak preferujesz rozmowę,
zadzwoń do nas!

+48 603 120 000

Copyright © 2022. All rights reserved.

twitter linkedin