< 1 min

Forum Wołowiny – Beef Forum VII

Beef Forum 2022

Bardzo interesujące miejsce na mapie wydarzeń rolno-spożywczych. Na miejscu spotkasz wielu hodowców i przetwórców wołowiny. Organizatorzy dbają o wysoki poziom zaproszonych gości – począwszy od władz – minister rolnictwa (dziś akurat było dwóch), przez liderów rolnictwa z Polski i Europy, po świat nauki i mediów.

Tematy z 2022 to:

  • Czy rolnictwo węglowe da impuls do rozwoju niskoemisyjnej produkcji żywca wołowego?
  • Rola dobrostanu zwierząt w zrównoważonej produkcji wołowiny
  • Warunki lustrzane dla produktów rolnych importowanych do Unii Europejskiej

W tle jest wojna na Ukrainie. Minister rolnictwa nawiązał do ważnych tematów jak – bezpieczeństwo żywnościowe; koszty produkcji rolnej oraz tematyka głodu podczas wojny.

Przeczytaj wybrane relacje ze spotkania:

Wpisy z Twittera

https://www.linkedin.com/posts/ma%C5%82gorzata-boja%C5%84czyk_7beefforum-agriculture-sustainability-activity-6908103035076407296-fm1f

https://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/nawozy/kowalczyk-ke-dala-wymijajaca-odpowiedz-ws-doplat-do-nawozow,116875.html

Kto za tym stoi?

Marcin Jezierski

Marcin Jezierski

Posiada 17-letnie doświadczenie z pogranicza public relations, social media oraz content marketingu. Współpracował z takimi firmami jak Cedrob, SuperDrob. Pasjonat digital marketingu oraz pasjonat nowych technologii.

Łukasz Zając

Łukasz Zając

Ekspert ds. komunikacji biznesowej rozumiejący sektor spożywczy. Socjolog. Od 6 lat związany z branżą mięsną oraz owoców morza (od 2019). Autor książki „Po co jest PR?”. Twórca Food Tweetup-u. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations i Trend House. Wspiera marki i instytucje poprzez agencję Zając PR.

Zapisz się do newslettera

Raz w miesiącu dostarczamy zestaw konkretnych rozwiązań dla wybranego obszaru (logistyka, HORECA, produkcja).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach wysyłki newslettera. Administratorem danych osobowych będzie firma „Digital Now Marcin Niewęgłowski” NIP 852-23-74-376. Mam prawo żądania dostępu do swoich danych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę.

Czytają nas przestawiciele takich firm jak: Credit Agricole, Santander, Foodtech, Bayer, PKO BP.

Masz pytanie, pomysł, uwagi?

Napisz do nas!

Jeśli jednak preferujesz rozmowę,
zadzwoń do nas!

+48 603 120 000

Copyright © 2022. All rights reserved.

twitter linkedin